Polityka prywatności

W związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane w skrócie RODO lub ogólnym rozporządzeniem)  informujemy Państwa, iż:

1) Administratorem danych osobowych jest PPUH „TRAKPOL” Krzysztof Peek, Lubieszyn 32, 83-420 Liniewo.

2) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu użycia formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.

3) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

4) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

5) Podane przez Państwa dane będą przetwarzane na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 pkt a)  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

6) Mają Państwo prawo złożenia skargi do  organu nadzorczego w kwestii ochrony danych osobowych,, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7) Państwa dane osobowe nie zostaną przekazane do państwa trzeciego oraz nie posłużą do  procesów zautomatyzowanego podejmowania decyzji i nie będą użyte w celach profilowania danych osobowych.